6 książek, które musisz przeczytać

Jesienna pogoda idzie w parze z długimi wieczorami spędzanymi pod kocem z herbatą oraz z... dobrą książką.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę 6 książek idealnych na tę porę roku. Za wszystkie zapłacisz bezpiecznie przez Przelewy24.DZIEWCZYNA Z BROOKLYNU – MUSSO GUILLAUME
Musso to aktualnie najpopularniejszy francuski pisarz, który na swoim koncie ma już 14 tytułów. „Dziewczyna z Brooklynu” to wciągający kryminał o kobiecie, która okazuje się być kimś zupełnie innym, niż twierdzi. Anna znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie przez udział w niewyjaśnionej do teraz sprawie z przeszłości. Książkę można kupić [TUTAJ].

TO - STEPHEN KING
Stephen King to autor którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego książki sprzedały się łącznie w ponad 350 milionach egzemplarzy. Jedna z jego najbardziej znanych (i najbardziej przerażających) historii - „To” – przeżywa renesans popularności po głosnej ekranizacji z 2017 r. Warto sięgnąć po tę powieść, jeśli lubicie klimat grozy. Będzie to idealna pozycja na długie, jesienne wieczory. Książkę można kupić [TUTAJ].

WE DWOJE - NICHOLAS SPARKS
Kolejna powieść Nicholasa Sparksa „We dwoje” to chwytająca za serce historia człowieka, którego życie ulega diametralnej zmianie przez szereg dramatycznych zdarzeń. W ciągu kilku miesięcy traci żonę, pracę i zostaje sam ze swoją małą córeczką. Jak bohater odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Książkę można kupić [TUTAJ].ŻYCIE PSZCZÓŁ - MAETERLINCK MAURICE
„Życie pszczół” to kolejny, po „Inteligencji kwiatów” przyrodniczy traktat filozoficzny Maurice’a Maeterlincka. Piękne, ilustrowane wydanie spodoba się nie tylko miłośnikom owadów, zwłaszcza, że fabuła to coś więcej niż opis życia pszczół. Wspaniała propozycja na jesienny, leniwy wieczór. Książkę można kupić [TUTAJ].

LOKATORKA - JP DELANEY
Thriller psychologiczny, który okazał się bestsellerem w USA i Wielkiej Brytanii. Jane wprowadza się do mieszkania, w którym wcześniej mieszkała Emma. Okazuje się, że dziewczyny są do siebie bardzo podobne. Główną różnicą jest fakt, że Jane żyje, a Emma już nie. Książkę można kupić [TUTAJ].

MITOLOGIA SŁOWIAŃSKA - JAKUB BOBROWSKI, MATEUSZ WRONA
„Mitologia słowiańska” zabiera czytelnika w świat wierzeń pradawnych Słowian. Fabularne opowiadania napisano w oparciu o wiedzę naukową. Autorzy w barwny sposób przedstawiają sylwetki bogów, herosów oraz postaci słowiańskiej demonologii. Połączenie wiedzy akademickiej z ciekawą fabułą czyni „Mitologię słowiańską’ wyjątkowa pozycją czytelniczą i z pewnością znajdzie swoich fanów nie tylko wśród miłośników literatury fantasy. Książkę można kupić [TUTAJ].


Polecamy!

Zespół Marketingu Przelewy24

WRÓĆ DO POSTÓW PARTNERÓW

13   IX
2019

krem de la krem – poczuj miętę do natury!

kremdelakrem.pl to internetowy sklep, w którym możesz wybierać wyłącznie spośród naturalnych, bezpiecznych dla skóry kosmetyków.
15   XI
2018

Uroczysta oprawa sakramentów Chrztu i Komunii Świętej

Przy organizowaniu chrzcin warto jest zadbać o uroczystą oprawę przyjęcia. Chrzest Święty to uroczystość o delikatnym charakterze. Komunia Święta to drugie z najważniejszych sakramentów jakie dziecko przyjmuje. Jest to bardzo ważne i uroczyste wydarzenie dla dziecka, rodziców oraz najbliższych osób z rodziny i znajomych.
27   IV
2018

Top 5 prezentów ślubnych

Szukasz pomysłu na prezent ślubny, który uszczęśliwi Młodą Parę?
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA