Allinside.pl – płać w złotówkach dzięki Przelewy24.

AliExpress to portal aukcyjny, który daje możliwość robienia zakupów głównie u chińskich sprzedawców.

Znajdziemy tam wszystko, od ubrań, po elektronikę. Skąd taka popularność tego serwisu? Polacy pokochali AliExpress, a niektórzy zaglądają tam tak samo często jak do polskich e-sklepów. Tym bardziej, że za zakupy w Chinach możemy płacić złotówkami. A dla jeszcze większej wygody i komfortu powstał polski serwis partnerski Allinside.pl.

Czym właściwie jest Aliexpress?

AliExpress to popularna chińska platforma sprzedażowa on-line, która działa od 2010 roku. Serwis umożliwia robienie zakupów bezpośrednio u chińskich eksporterów. Portal należy do grupy handlowej Alibaba, założonej w 1999 roku, zarządzającej także innymi serwisami, w tym na przykład chińskim oddziałem Yahoo. Platforma AliExpress jest dostępna dla zalogowanych użytkowników. Wystarczy założyć darmowe konto i już można robić zakupy. Co kupimy na AliExpress? Szeroka oferta produktowa to jedna z największych zalet platformy. Mawia się, że na portalu można kupić niemal wszystko, od plastikowych zabawek, przez ubrania, po elektronikę w przystępnych cenach. Więcej o okazjach zakupowych można przeczytać na blogu Allinside.pl.

Czym jest Allinside.pl?

Pewnie natrafiliście na polską wersję AliExpress? W praktyce jest to wersja przetłumaczona przez translator Google, co może czasem prowadzić do niedomówień i pomyłek. Aby takowych uniknąć, warto skorzystać z Allinside.pl, która jest platformą partnerską AliExpress w Polsce. Można tam znaleźć wiele przydatnych funkcji, takich jak na przykład FAQ, opcję śledzenia przesyłek, czy poradniki wyjaśniające jak kupować na Aliexpress. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Jedną z największych jest fakt, że przedmioty wyszukują się w języku polskim. Trzeba też dodać, że zakupy poprzez serwis oferują darmową dostawę towaru dla większości produktów. Atutem jest również dokonywanie transakcji bezpośrednio w Chinach, bez udziału pośredników. Warto wspomnieć, że portal jest tworzony i poprowadzony przez Polaków. Z tym wiążą się inne korzyści. W razie ewentualnych problemów, zawsze można skorzystać z pomocy rodaka.

Płać w złotówkach dzięki serwisowi przelewy24

Po wybraniu przedmiotu, który wzbudził nasze największe zainteresowanie, wystarczy już tylko kliknąć w przycisk „Kup teraz”, a zostaniemy przeniesieni do formularza, w którym możliwe jest wybranie adresu wysyłki i opcji płatności. Za zakupiony towar zapłacimy równie szybko i sprawnie, a co najważniejsze – w złotówkach! Jest to możliwe dzięki operatorowi Przelewy24. Serwis Przelewy24 realizuje większość transakcji z Polski i jest zaufanym partnerem AliExpress. Tą metodą zapłacimy też robiąc zakupy poprzez Allinside.pl. To najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób na zagraniczne płatności.

Co wpływa na popularność AliExpress?

Chińska platforma sprzedażowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród polskich zakupoholików. Na popularność AliExpress wpływa wiele czynników. Od szerokiej oferty produktów, przez bezpieczeństwo, kończąc na wyjątkowo niskich cenach, które są możliwe do uzyskania przez to, że robimy zakupy bezpośrednio od chińskich dostawców. Na wielki plus zasługują też proste płatności dzięki Allinside.pl i Przelewy24.

Wpis gościnny Allinside.pl

WRÓĆ DO POSTÓW PARTNERÓW

13   IX
2019

krem de la krem – poczuj miętę do natury!

kremdelakrem.pl to internetowy sklep, w którym możesz wybierać wyłącznie spośród naturalnych, bezpiecznych dla skóry kosmetyków.
15   XI
2018

Uroczysta oprawa sakramentów Chrztu i Komunii Świętej

Przy organizowaniu chrzcin warto jest zadbać o uroczystą oprawę przyjęcia. Chrzest Święty to uroczystość o delikatnym charakterze. Komunia Święta to drugie z najważniejszych sakramentów jakie dziecko przyjmuje. Jest to bardzo ważne i uroczyste wydarzenie dla dziecka, rodziców oraz najbliższych osób z rodziny i znajomych.
27   IV
2018

Top 5 prezentów ślubnych

Szukasz pomysłu na prezent ślubny, który uszczęśliwi Młodą Parę?
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA