Dzień Babci i Dziadka

aliexpress

„Dobrze, jak nie jesteś głodny, to już nie jedz” – nie powiedziała nigdy żadna Babcia.

Dziadkowie odgrywają w życiu wnucząt bardzo ważną rolę. Kojarzą się z rozpieszczaniem, beztroską, ciepłem, pachnącymi słodkościami upieczonymi przez Babcię, ciekawymi i mądrymi opowieściami Dziadka. Najbliższy weekend będzie okazją, żeby kochanym Dziadkom szczególnie za to oddanie i opiekę podziękować. Przejrzeliśmy propozycje naszych Partnerów na celebrowanie Dnia Babci i Dziadka pod kątem emocji i wzruszeń, jakie wywoła dany prezent. Oto one:

1. Wyjątkowe czekoladki

Choć rozpieszczanie wnucząt słodkościami to domena Babci, tego dnia można zrewanżować się oryginalnym, personalizowanym słodkim upominkiem. Pudełko z własnym zdjęciem czy jadalny zestaw majsterkowicza oraz narzędzi ogrodowych to tylko niektóre z propozycji Chocolissimo.

2. Przeżycia kulturalne

Dziadkowie będący na emeryturze mają teoretycznie mnóstwo wolnego czasu. W praktyce jednak, z różnych powodów, nieliczna część z nich chodzi do kina, teatru czy opery. Takie wydarzenie może być tym przyjemniejsze w towarzystwie ukochanych wnucząt. Czas spędzony na rozmowie o sztuce, interpretacji dzieł w muzeum, czy wymienianiu opinii o koncercie może okazać się wspaniałym przeżyciem dla obu stron. Bilety na najróżniejsze wydarzenia są świetnym pomysłem także dla zapominalskich wnusiów, jako że ich zakup możliwy jest przez Internet, a jego realizacja trwa dosłownie chwilę.

3. Piękne wspomnienia w zasięgu ręki

Dziadków raczej nie satysfakcjonują cyfrowe zdjęcia, a przeglądanie ich w fotelu na tablecie, to nie to samo, co w eleganckim albumie. Prezentowym pewniakiem, jest więc naszym zdaniem rodzinna fotoksiążka. Stylowa pamiątka na długi czas będzie źródłem wzruszających wspomnień. Zdjęcia z młodości, rodzinnych uroczystości, czy dorastanie wnuków – wszystko w jednym miejscu w gustownej książce.


4. Elegancja i szyk

Gustowna biżuteria jest doskonałym rozwiązaniem dla Dziadków lubiących spędzać czas poza domem. Bez względu na okazję, czy to teatr, spotkanie klubu seniora, uniwersytet trzeciego wieku, czy spotkanie rodzinne, stylowa biżuteria sprawdzi się doskonale, a w Dniu Babci i Dziadka, podkreśli charakter uroczystości.

darmowa dostawa

5. Bezcenny wypoczynek

A może tak zasponsorować Dziadkom weekend w SPA, wypoczynek w kurorcie albo turnus w sanatorium? Prawdopodobnie każdy ucieszyłby się z takiego prezentu, a co dopiero starsze osoby, potrzebujące nieraz specjalistycznych zabiegów, a niemogące z różnych powodów pozwolić sobie na taki wyjazd. Łza wzruszenia gwarantowana.

darmowa dostawa


Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24

WRÓĆ DO POSTÓW PARTNERÓW

13   IX
2019

krem de la krem – poczuj miętę do natury!

kremdelakrem.pl to internetowy sklep, w którym możesz wybierać wyłącznie spośród naturalnych, bezpiecznych dla skóry kosmetyków.
15   XI
2018

Uroczysta oprawa sakramentów Chrztu i Komunii Świętej

Przy organizowaniu chrzcin warto jest zadbać o uroczystą oprawę przyjęcia. Chrzest Święty to uroczystość o delikatnym charakterze. Komunia Święta to drugie z najważniejszych sakramentów jakie dziecko przyjmuje. Jest to bardzo ważne i uroczyste wydarzenie dla dziecka, rodziców oraz najbliższych osób z rodziny i znajomych.
27   IV
2018

Top 5 prezentów ślubnych

Szukasz pomysłu na prezent ślubny, który uszczęśliwi Młodą Parę?
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA