Niezbędnik kibica Euro 2016

EURO 2016

Odzież

Obowiązkowo biało-czerwona! Kibicowanie nabiera smaku w koszulce reprezentacji, z orłem na piersi. W wygodnej odzieży sportowej każdy dwunasty zawodnik może równie mocno kibicować na stadionie, jak i przed telewizorem w domu, w strefie kibica czy każdym pubie. Projekt oficjalnych koszulek reprezentacji jest prosty, tradycyjny i elegancki. Po pamiętnych kontrowersjach związanych z logo PZPN zamiast orła, teraz na piersi dumnie prezentowane jest polskie godło. Nowością są, nadające dynamiki, asymetryczne szarografitowe motywy nawiązujące do skrzydeł polskiej husarii. Życzymy, żeby faktycznie poniosły naszych piłkarzy do zwycięstwa.

Internetowy sklep piłkarski R-GOL.com na swojej stronie przybliża nam specyfikację koszulki, wykonanej w technologii DRI-FIT, zapewniającą odpowiednią wentylację i chłodzenie ciała w najbardziej newralgicznych miejscach. Gracz w koszulce piłkarskiej musi czuć się lekko, przewiewnie i wygodnie. Swobodę ruchów gwarantują raglowane rękawy i boczne wstawki. Koszulki zostały wyprodukowane przez markę Nike, a oficjalnie przedstawione w marcu tego roku.

Co ciekawe, tegoroczna propozycja dla naszej kadry, spotkała się z uznaniem również poza granicą. Irlandzki serwis sportowy balls.ie przyznał polskim trykotom pierwsze miejsce w rankingu, spośród wszystkich drużyn biorących udział w turnieju Euro 2016, argumentując, iż „są to absolutnie wysublimowane koszulki”.


r-gol.com

Piłka i dodatki

Prace nad jej powstaniem trwały aż osiemnaście miesięcy i jako jedyna ma zagwarantowane uczestnictwo w finale…. Wyprodukowana przez markę Adidas, odznaczona najwyższym certyfikatem FIFA, oficjalna piłka turnieju Euro 2016 we Francji ma na imię "Beau Jeu", czyli w dosłownym tłumaczeniu "piękna gra". Twórcy zdecydowali się na kolorystyczne nawiązanie do narodowych barw Francji oraz trofeum turnieju. Niebieskie, czerwone i białe elementy zostały więc uzupełnione o srebrne, jak puchar, detale. Na piłce znajdują się także litery układające się w napis "EURO 2016". Miejmy nadzieję, że Beau Jeu przyniesie szczęście Orłom Nawałki podczas meczów fazy grupowej oraz dalej, aż do finału! Piłka może też służyć wszystkim piłkarzom amatorom i zbudować klimat Euro także podczas osiedlowych, towarzyskich rozgrywek.

Kibice szczęściarze, którym udało się zakupić bilet na któreś ze spotkań rozgrywanych we Francji, obowiązkowo muszą zaopatrzyć się w wielki biało-czerwony kapelusz, szalik, farby do twarzy i głośną wuwuzelę. Kiedy sportowe emocje na stadionie sięgną zenitu biało-czerwoni kibice muszą mieć czym machać, podrzucać i robić hałas.

Wszystko to, koszulki, piłkę i gadżety, kupić można w jednym miejscu, oczywiście online i z natychmiastową płatnością Przelewy24.

r-gol.com

Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24

WRÓĆ DO POSTÓW PARTNERÓW

13   IX
2019

krem de la krem – poczuj miętę do natury!

kremdelakrem.pl to internetowy sklep, w którym możesz wybierać wyłącznie spośród naturalnych, bezpiecznych dla skóry kosmetyków.
15   XI
2018

Uroczysta oprawa sakramentów Chrztu i Komunii Świętej

Przy organizowaniu chrzcin warto jest zadbać o uroczystą oprawę przyjęcia. Chrzest Święty to uroczystość o delikatnym charakterze. Komunia Święta to drugie z najważniejszych sakramentów jakie dziecko przyjmuje. Jest to bardzo ważne i uroczyste wydarzenie dla dziecka, rodziców oraz najbliższych osób z rodziny i znajomych.
27   IV
2018

Top 5 prezentów ślubnych

Szukasz pomysłu na prezent ślubny, który uszczęśliwi Młodą Parę?
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA